Lidl Česká republika

prodejna Lidl

Ve společnosti Lidl se snažíme být ve všech činnostech maximálně odpovědní vůči svému okolí. To se odráží především v sortimentu, který svým zákazníkům nabízíme. Naším cílem je nabídnout jim výrobky denní potřeby v nejvyšší kvalitě za tu nejlepší cenu. Mezi nimi proto také přibývá produktů, které jsou vyráběny s ohledem na trvalou udržitelnost a ekologii.

Výrobky s označením Fairtrade u nás mají své stálé místo. Jejich zařazením do nabídky podporujeme spravedlivější obchodní podmínky, dodržování lidských a pracovních práv a šetrný přístup k životnímu prostředí. Stálý sortiment výrobků s certifikací Fairtrade zahrnuje například sušenky, bio čokoládu, bio zrnkovou kávu nebo i bavlněnou nákupní tašku.

Stálý sortiment pravidelně obohacujeme o akční nabídky, například před Vánocemi a Velikonocemi, kdy je celá nabídka čokoládových produktů pod značkou Favorina označena certifikátem Fairtrade. Platí přitom, že množství výrobků s certifikací Fairtrade i u výrobků vlastních značek chceme nadále rozšiřovat. Spolupráce s Fairtrade je tak pro nás dalším krokem na naší „cestě k lepšímu zítřku“.

Rozšířili jsme sortiment fairtradového zboží v ČR o květiny.

Lidl Česká republika 2021-07-21