Hledáme office asistenta/asistentku

  • Typ práce: jedná se o placenou časově neomezenou stáž, forma práce DPP
  • Hodinový rozsah: pravidelně 2x týdně 3-4 hodiny, celkem 25-30 hodin měsíčně
  • Místo výkonu práce: kancelář FTČS v Praze na Výtoni
  • Hodinová sazba: 200-250 Kč btto / hod

Pozice je vhodná pro studentstvo VŠ, rodičovstvo na RD či aktivní seniorstvo.

Náplň práce: Office asistentka bude pravou rukou naší stávající office manažerky. Bude jí poskytovat podporu v kancelářských agendách, primárně se jedná o rozesílky materiálů a správu systému PPL, vkládání účetních dokladů do účetního systému, obchůzky a drobné nákupy, udržování pořádku ve skladu materiálů apod. Výjimečně se může jednat i o asistenci na eventech organizace mimo standardní pracovní dobu.

Nabízíme pracovní zkušenost v malé stabilní neziskové organizaci s dvacetiletou historií, přátelský tým, mentoring, dobrou kávu na pracovišti, multisport kartu, ekvivalent 5 týdnů dovolené (podle zákonné úpravy specifické pro DPP).

Požadujeme pečlivost a dobré komunikační schopnosti v týmu, iniciativní přístup, základy práce s MS Windows, MS Excel a MS Word. Zkušenost na obdobné pozici či znalost práce s účetními a podobnými softwary může být výhodou.

Práce není vhodná pro osoby s omezením pohybu – kancelář se nachází ve druhém patře bez výtahu, součástí práce je balení zásilek, třídění skladu, nákupy apod.

V případě zájmu nám prosím pošlete svůj krátký strukturovaný životopis a krátký motivační dopis shrnující, proč byste se chtěli přidat do našeho týmu. V motivačním dopise se prosím zaměřte i na to, proč je pro vás právě taková pozice relevantní a bavila by vás. Oba podklady prosím zašlete na e-mail dreamjob@fairtrade.cz.

Podklady od uchazečstva budeme procházet od 15. února 2024, nástup možný podle dohody, nejlépe během března.

Kontaktní osobou pro výběrové řízení je Tom Bílý, finanční ředitel (tom.bily@fairtrade.cz).

Veškeré informace jsou k dispozici také v inzerátu.

Díky a těšíme se na spolupráci, tým Fairtrade Česko a Slovensko

150 69 Hledáme office asistenta/asistentku 2024-02-02