Hledáme account manažera/manažerku na plný nebo zkrácený úvazek.

Account manažer/manažerka

Zajímá tě obchod v oblasti kávy a kakaa a chceš dělat smysluplnou práci?

Možná hledáme právě tebe!

  • Jsi komunikativní a baví tě navazovat nové kontakty?
  • Chtěl/a by ses dozvědět více o kávě, kakau a mezinárodním obchodu a udržitelnosti?
  • Nevadí ti občasné cestování třeba i do vzdálených míst?
  • Baví tě vymýšlet nové aktivity a jsi zároveň praktický/á a systematický/á?
  • Nedělá ti problém angličtina (psaná i mluvená)?
  • Jsi samostatný/á a rád/a získáváš a analyzuješ nové informace?

Co tě čeká

Jsme menší tým lidí sídlící v Praze se spolupracovníky na Moravě a na Slovensku. Tvojí prací bude orientovat se v zajímavých produktových segmentech hlavně kávy a kakaa, sledovat aktuality a změny v oblasti a přenášet tyto informace jak do týmu, tak je využívat v rozvíjení obchodních aktivit. Čeká Vás spolupráce a jednání s obchodními partnery, získávání aktuálních informací a jejich zpracování, komunikace s kolegy z Fairtrade International a předávání informací do našeho týmu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vyhlašovaná pozice account manažera nevyžaduje nutně zkušenosti v oblasti, ale bez znalosti angličtiny se neobejdeš. Tvoje předchozí znalosti v oblasti obchodu/ rozvíjení obchodu v oblasti HORECA nebo B2B segmentu jsou výhodou.

Co můžeme nabídnout

Nabízíme práci v jedinečném a atraktivním prostředí na pomezí neziskového sektoru a obchodu. Budeš součástí systému mezinárodní organizace Fairtrade International s možností zahraničních pracovních cest a účasti na občasných mezinárodních setkáních. Práce na zkrácený úvazek je po dohodě možná. Nabízíme podporu zkušeného, zavedeného a přátelského týmu.

Odměna je v rozmezí 35 000 – 45 000 hrubého měsíčně v případě plného úvazku a podle předchozích zkušeností.

Místo výkonu práce: Praha

Nástup: dle dohody

Úkol pro účast v první části výběrového řízení:

1) Popiš v pěti krátkých bodech argumenty, kterými přesvědčíš případného obchodního partnera, aby začal prodávat kávu s certifikací Fairtrade.
2) Navrhni stručnou bodovou strategii, jak postupovat při obchodním rozvoji HORECA segmentu, s jakými partnery pracovat a jaké výsledky očekáváš.

Pokud se chceš o pozici ucházet, prosím, přilož svůj stručný životopis, motivační dopis a jednoduše zpracovaný úkol (obě odpovědi v jednom souboru) k dopovědnímu formuláři. Pro zaslání není žádný termín, výběrové řízení je otevřené průběžně až do doby obsazení pozice.

Uchazeče, kteří postoupí do dalšího kola budeme kontaktovat.

CV, motivační dopis a odpovědi na zadané otázky zašlete, prosím, kolegyni Gabriele Kozlové, vedoucí obchodu a marketingu na gabriela.kozlova@fairtrade.cz

Veškeré informace jsou k dispozici také v inzerátu.

Díky a těšíme se na spolupráci tým Fairtrade Česko a Slovensko

150 39 Hledáme account manažera/manažerku na plný nebo zkrácený úvazek. 2022-08-15